LIDER LAB

Czym się zajmuję?

Zarządzanie produktami

Wsparcie na każdym etapie cyklu życia produktu.

Zarządzanie zespołami

Budowanie zespołów oraz działania związane z wdrożeniem do projektu.

Wsparcie biznesu

W zakresie rozwoju produktów oraz całej organizacji.

Zarządzanie projektami

Działania od planowania, poprzez realizację do ewaluacji.

Optymalizacja procesów

Projektowanie, optymalizacja oraz ewaluacja procesów w projekcie i organizacji.

Szkolenia

Z zakresu zarządzania projektami, produktami i zespołami. Stacjonarne i on-line.

Poznaj moje wybrane projekty

Jakie branże?

W relizacji projektów z każdej branży najbardziej istotne jest metodyczne podejście do projektowanych i zarządzanych produktów oraz zaangażowanie zespołu. Buduję zespoły, projektuję rozwiązania, koordynuję działania, wdrażam zmiany. 

Krótka historia

Jestem managerem z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu produktami, projektami i zespołami, wykładowcą, trenerem, certyfikowanym tutorem, moderatorem design thinking, konsultantem i doradcą. Obecnie jestem odpowiedzialny w PRAVNA Group sp. z o.o. za rozwój produktów związanych z realizacją usług prawniczych on-line jako Product Manager. Jestem też współtwórcą i członkiem Zarządu Fundacji Rozwoju Polskiej Przedsiębiorczości.

W latach 2017-2021 pełniłem funkcję Kierownika Katedry Edukacji i Nowych Mediów Collegium Da Vinci i byłem odpowiedzialny za tworzenie i realizację praktycznych kierunków studiów we współpracy z biznesem (Mediaworking, Data Science, Kreatywna Produkcja Wideo). Wcześniej współpracowałem z agencją marketingową Smart55 w projekcie dotyczącym mechanizmów reklamy natywnej oraz z ITI Neovision jako członek redakcji przygotowującej internetowy magazyn Telewizji N.

Ponadto jestem wpisany na listę ekspertów w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój ds. oceny wniosków “szybkiej ścieżki” w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju oraz ekspertem Sieci Edukacji Cyfrowej KOMET@. W latach 2018-2020 byłem członkiem grupy roboczej ds. Kompetencji Cyfrowych w Ministerstwie Cyfryzacji, a w latach 2020-2021 członkiem Rady Sektorowej ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej.

 

Fundacja Rozwoju Polskiej Przedsiębiorczości

Fundacja jest jednym z projektów LIDER LAB w którym realizowałem badania potrzeb klientów w zakresie zakładania działalności gospodarczej w Polsce oraz posiadania własnej strony www. Celem Fundacji jest:

Fundacja działa od 2022 roku i realizuje szereg projektów komercyjnych i społecznych. 

Usługi prawne on-line

W ramach współpracy z PRAVNA Group sp. z o. o. jestem odpowiedzialny za koordynację produktu upadłości konsumenciej on-line z wykorzystaniem autorskiego modelu oraz narzędzi IT. W ramach współpracy odpowiadam za:

Risus pulvinar aliquam ut nullam sapien quam aliquam sodales suspendisse maecenas libero cursus imperdiet scelerisque elementum faucibus ultricies eu eleifend vulputate molestie nunc ullamcorper vulputate semper in id sed habitasse ornare nisl.

System Polskiego Funduszu Ochrony Zadłużonych

Polski Fundusz Ochrony Zadłużonych to Fundacja wspierająca osoby w kryzysie zadłużenia. Jestem odpowiedzialny za zaprojektowanie usługi oraz oferty komercyjnej i społecznej organizacji. W ramach prac zajmuję się:

Głównym celem Fundacji jest wdrożenie systemu automatyzacji przygotowywania wniosków o ogłoszenie upadłości konsumenckiej oraz prowadzenie działań edukacyjnych z zakresu przeciwdziałaniu zadłużeniom.

Produkty edukacyjne i biznesowe

W ramach współprcy z Collegium Da Vinci w Poznaniu pełniłem funkcję Kierownika Katedry Edukacji i Nowych Mediów, kierownika projektów finansowanych ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Kierownika Centrum Praktyczności – działu organizacji odpowiadającego za współpracę z biznesem. Wybrane projekty realizowane dla CDV:

W ramach współpracy z Collegium Da Vinci w Poznaniu budowałem i zarządzałem zespołem ponad 15 pracowników zatrudnianych na stałę w ramach UOP oraz ponad 50 współpracowników.z biznesu. 

Projekty współpracy z biznesem

W ramach współpracy z Wydziałem Studiów Edukacyjnych UAM byłem odpowiedzialny za organizację międzynarodowych konferencji naukowych oraz pełniłem funkcję Koordynatora ds. współpracy zewnętrznej z Wydziałem Studiów Edukacyjnych UAM. Zajmowałem się tam głównie: 

Ponadto byłem członkiem zespołu współpracy z otoczeniem społeczno-gospdoarczym oraz członkiem zespołu ds. parametryzacji naukowej. Za te działania zostałem nagrodzony nagrodą Dziekana WSE UAM. 

System reklamy natywnej

W ramach tej współpracy brałem udział jako członek zespołu projektowego we wdrażaniu systemu reklamy natywnej w takich serwisach jak:

E-magazyn telewizji N

W ramach współpracy z Media Consulting Group jako członek zespołu redakcyjnego miałem okazję pracować nad dwoma projektami: